Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Luna Art Baby Fox

Seria tureckiej, pluszowej włóczki, doskonałej alternatywy dla najbardziej popularnej Dolphin Baby

Luna Art Baby Fox to turecka rodzina poliestrowych włóczek. Charakteryzuje się pluszową fakturą oraz obszerną gamą kolorystyczną. Jest bardzo miła i miękka w dotyku. Dzięki pluszowi nawiniętemu na pojedynczą nitkę włóczka jest ekstremalnia lekka i puszysta – robótki dosłownie rosną w oczach, przy minimalnym nakładzie pracy.

W ofercie producenta znajdziemy szeroką gamę kolorystyczną. Od bieli, przez szarość, róże, żółty, niebieski, zielony aż po bordo, brązy i czernie. Twórca serii stale powiększa ich zasób wprowadzając nowe, coraz to ciekawsze kolory dlatego oferta w sklepie Ośli motek stale jest poszerzana o nowości.

Materiał użyty do produkcji – poliester sprawia, że Baby Fox jest idealny do tworzenia m. in. pluszaków do tulenia. Miękkich i komfortowych kocyków. Wygodnej i ciepłej odzieży jesienno-zimowej oraz kapci.

Wszystkie te cechy Baby Fox sprawiają, że jest to włóczka perfekcyjna do tworzenia oryginalnych prezentów

Więcej informacji na temat poszczególnych motków znajdziesz otwierając każdy produkt. Zapraszam, także na mojego bloga, na którym opisuję popularne włóczki. Jeżeli interesują Cię inne kolory lub większe ilości albo po prostu masz jakieś pytania, nie krępuj się – pisz śmiało!