• Menu

 • Kartopu Elegance

  Kartopu Elegance

  Mięciutka pluszowa włóczka w wersji fine. Cieńszy odpowiednik Dolphin Baby w kilkunastu kolorach. 


  Włóczka Kartopu Elegance posiada charakterystyczną fakturę poliestrowego pluszu nawleczonego na nitkę. To kolejna turecka propozycja dla uwielbiających pluszowe włóczki, tym razem cieńsza. Mięciutka, o pięknych niejaskrawych kolorach. Jej grubość, porównywalna do Yarn Art Velour otwiera nowe perspektywy robótkowego świata. Szukałaś szenilowej mięciutkiej włóczki, ale nieco cieńszej? Oto perfekcyjne rozwiązanie:)

  Materiał użyty do produkcji – poliester sprawia, że Kartopu Elegance jest idealna do tworzenia m. in. pluszaków do tulenia. Miękkich i komfortowych kocyków. Wygodnej i ciepłej odzieży jesienno-zimowej oraz kapci.


  Wszystkie te cechy Kartopu Elegance sprawiają, że jest to włóczka perfekcyjna do tworzenia oryginalnych prezentów

  Więcej informacji na temat poszczególnych motków znajdziesz otwierając każdy produkt. Jeżeli interesują Cię inne kolory lub większe ilości albo po prostu masz jakieś pytania, nie krępuj się – pisz śmiało!

  Zachęcam Cię do zapoznania się z warunkami dostawy metodami płatności oraz z regulaminem sklepu i polityką prywatności. W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

  Produkty na stronie: