• Menu

 • Himalaya Dolphin Baby

  Himalaya Dolphin Baby

  Popularna seria tureckiej, pluszowej włóczki, która podbija serca rękodzieników

  Himalaya Dolphin Baby to turecka rodzina poliestrowych włóczek. Charakteryzuje się pluszową fakturą oraz obszerną gamą kolorystyczną. Jest bardzo miła i miękka w dotyku. Dzięki pluszowi nawiniętemu na pojedynczą nitkę Dolphin jest ekstremalnie lekki i puszysty – robótki dosłownie rosną w oczach, przy minimalnym nakładzie pracy.

  W ofercie producenta znajdziemy szeroką gamę kolorystyczną. Od bieli, przez szarość, róże, żółty, niebieski, zielony aż po bordo, brązy i czernie.Twórca serii stale powiększa ich zasób wprowadzając nowe, coraz to ciekawsze kolory dlatego oferta w sklepie Ośli motek stale jest poszerzana o nowości.

  Materiał użyty do produkcji – poliester sprawia, że Himalaya Dolphin Baby jest idealna do tworzenia m. in. pluszaków do tulenia. Miękkich i komfortowych kocyków. Wygodnej i ciepłej odzieży jesienno-zimowej oraz kapci.

  Wszystkie te cechy Dolphin Baby sprawiają, że jest to włóczka perfekcyjna do tworzenia oryginalnych prezentów

  Więcej informacji na temat poszczególnych motków znajdziesz otwierając każdy produkt. Jeżeli interesują Cię inne kolory lub większe ilości albo po prostu masz jakieś pytania, nie krępuj się – pisz śmiało!

  Produkty na stronie:

  -6% na włóczki firmy Himalaya. Promocja trwa do piątku 25.10.2019 do godz 00.00. Sprawdź zakładkę promocje:) Zamknij