• Menu

 • Gazzal Baby Cotton

  Gazzal Baby Cotton

  Znakomita mieszanka bawełny z akrylem, idealna przy technice amigurumi

  Włóczki Gazzal Baby Cotton to obszerna rodzina kolorowych tureckich włóczek. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim wyszukanymi i oryginalnymi kolorami. Gama odcieni jest bardzo obszerna a producent stale ją poszerza. Charakteryzują się również jedwabistym połyskiem każdej nitki, sprawiając, że mamy do czynienia z produktem wysokiej jakości a wręcz luksusowym.

  Struktura Baby Cotton jest gładko i solidnie skręcona z wielu nitek. Stosunek pomiędzy miękkością a wytrzymałością włóczki jest perfekcyjnie wyważony. Dzięki temu otrzymujemy produkt idealny do tworzenia maskotek techniką amigurumi.

  Mieszanka 60% bawełny i 40% akrylu sprawia, że Gazzal Baby jest lekki, elastyczny oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne. Kolekcje wiosenno-letnie stworzone przy jego pomocy będą przewiewne i oddychające, a dzięki całej bazie kolorów – wyszukane.

  Baby Cotton łączy się z innymi włóczkami!

  Jest ona identycznej grubości co Yarn Art Ideal, można więc dowolnie łączyć je ze sobą, tworząc oryginalne projekty. Pamiętaj jednak, że nie łączy się on z równie popularnym Yarn Art Jeans.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej.

  Brak Twojego ulubionego produktu na stanie? Żaden problem możesz go zamówić kontaktując się ze mną poprzez formularz 🙂

  Produkty na stronie: