• Menu

  • Fibranatura Bamboo Jazz

    Fibranatura Bamboo Jazz to cudna bawełniano-bambusowa propozycja od tureckiej grupy Himalaya Yarns. Włókna bawełniane mają naturalny wygląd, natomiast bambusowe uroczo połyskują, dzięki czemu osiągnięto ciekawy melanżowy wygląd włóczki. Bambus słynie z przewiewności i antybakteryjności, jednak sam w sobie jest sztywny, ale w połączeniu z bawełną osiągnięto idealną miękkość. Włóczka została zaprojektowana w Stanach Zjednoczonych.  Występuje w cudnych świeżych kolorach, które idealnie nadadzą się na letnie przewiewne sukienki czy słodkie kocyki dla dzieci.

    Mieszanka bawełny z bambusem gwarantuje Ci perfekcyjną jakość, naturalność oraz bezpieczeństwo. Włóczka jest bardzo miękka w dotyku, leciutka i oddychająca.  Używana jest również przy odzieży wiosenno-letniej takiej jak bluzki, sukienki, topy i bralety a nawet fantazyjne chusty. Wykonane z niej ubrania są przewiewne i oddychające.

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu ze mną poprzez formularz w przypadku pytań i informacji dodatkowych.

    Produkty na stronie: