Yarn Art Twisted Macrame - Ośli motek - Włóczki i rękodzieło Yarn Art Twisted Macrame - Ośli motek - Włóczki i rękodzieło

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Yarn Art Twisted Macrame 

Luźno skręcony sznurek idealny do rozczesywania


Włóczka Yarn Art Twisted Macrame to 60% bawełny i 40% wiskozy . Jej najbardziej charakterystyczną cechą jest luźno skręcona struktura. Ma budowę plecionej nitki bez rdzenia w środku.  Powstały w ten sposób sznurek nadaje się do modnych makramowych robótek, np listków. Idealnie nadaje się do rozczesywania. Występuje w kilku naturalnych kolorach.

Zastosowanie

Twisted Macrame – sznurek do makramy!


Luźno skręcany sznurek ma naturalny wygląd, pożądany przy makramowych robótkach. W 500g znajdziemy aż 210 metrów sznurka. Twisted Macrame jest lekka i miękka. Nie ślizga się w palcach, a supełki  techniki jaką jest makrama nie rozwiązują się. Bezrdzeniowy sznurek jest bardziej plastyczny w pracy, ale też wymaga jej więcej ze względu na jego grubość. Utworzona robótka jest jednak dużo lżejsza, co jest niewątpliwie zaletą. Nadaje się również do tradycyjnego dziergania, na przykład ciekawych, delikatnych poduszek, pledów, dywaników, czy torebek.

Zgodnie z zaleceniem producenta do dziergania z Yarn Art Twisted Macrame używamy drutów 10mm oraz szydełka 9mm. Jednak można użyć mniejszych rozmiarów dla ściślejszej dzianiny, jeśli projekt tego wymaga.

Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu ze mną poprzez formularz  jeżeli w ofercie nie ma interesującego Cię artykułu lub jest go w niewystarczającej ilości.