Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Opus Natura Macrama Twisted

Luźno skręcone sznurki idealne do rozczesywania w dwóch grubościach


Sznurki Opus Natura Macrama Twisted. Ich najbardziej charakterystyczną cechą jest luźno skręcona struktura.  Powstały w ten sposób sznurek nadaje się do modnych makramowych robótek, np listków. Idealne do rozczesywania. Może być również wykorzystany jako ozdoba przy tworzeniu łapaczy, wraz z piórkami. Nadaje się także jako naturalna włóczka do szydełkowania ozdób lub podkładek i do wszystkich innych robótek, w których liczy się sztywność robótki. Występuje w kilku naturalnych kolorach.

Zastosowanie

Macrama Twisted – sznurek do makramy!


Luźno skręcany sznurek ma naturalny wygląd pożądany przy makramowych robótkach. Macramy Twisted są lekkie i miękkie. Nie ślizgają się w palcach, a supełki  techniki jaką jest makrama nie rozwiązują się. Bezrdzeniowy sznurek jest bardziej plastyczny w pracy, ale też wymaga jej więcej ze względu na jego grubość. Utworzona robótka jest jednak dużo lżejsza, co jest niewątpliwie zaletą. Nadaje się również do tradycyjnego dziergania, na przykład ciekawych, delikatnych poduszek, pledów, dywaników, czy torebek.

Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu ze mną poprzez formularz  jeżeli w ofercie nie ma interesującego Cię artykułu lub jest go w niewystarczającej ilości.