• Menu

 • Opus Natura Macrama 5mm

  Opus Natura Macrama 5mm

  Przędzony sznurek


  Opus Natura Macrama 5mm to wyjątkowo miękki sznurek bawełniany zwinięty w walcowate motki po 250g i 60m. Jego skład to 80% bawełny i 20% poliestru. Najbardziej charakterystyczną cechą jest przędzona struktura, jest to budowa plecionej nitki z rdzeniem w środku.  Ma średnicę 5 mm, czyli najbardziej popularną wśród sznurków bawełnianych.

  Zastosowanie

  Macrama 5mm – sznurek bawełniany w wygodnym motku!


  Pleciony sznurek ma naturalny wygląd pożądany przy tworzeniu torebek, koszy czy dywanów. W 250g znajdziemy 60 metrów sznurka. Macrama jest solidna i ma piękny regularny splot. Rdzeń jest w tym samym kolorze co cały sznurek, dzięki czemu nie prześwituje jak w tradycyjnych bawełnianych sznurkach z poliamidowym rdzeniem. Sznurek jest zwinięty w wygodny walec, więc nie musisz się martwić o poplątanie! Doskonale nadaje się na kosze, dywany, pufy i torby. Wykonasz z niego również ozdobne podkładki lub poduszki.

  Do dziergania używamy drutów  8-9mm oraz szydełka 8-10mm. Jednak można użyć mniejszych rozmiarów dla ściślejszej dzianiny, jeśli projekt tego wymaga.

  Waga: 250g
  Długość: 60m
  Skład:  80% bawełna, 20%  poliester

  Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu ze mną poprzez formularz  jeżeli w ofercie nie ma interesującego Cię artykułu lub jest go w niewystarczającej ilości.
  Produkty na stronie: