MTP Cotton Macrame - Ośli motek - Włóczki i rękodzieło MTP Cotton Macrame - Ośli motek - Włóczki i rękodzieło

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

MTP Cotton Macrame 

Przędzony sznurek


Sznurek MTP Cotton Macrame to 100% bawełny. Jego  najbardziej charakterystyczną cechą jest przędzona struktura. Ma budowę plecionej nitki bez rdzenia w środku.  Powstały w ten sposób cienki sznurek nadaje się do modnych makramowych robótek i torebek.

Zastosowanie

Cotton Macrame – sznurek do makramy!


Pleciony sznurek ma naturalny wygląd, pożądany przy makramowych robótkach. W 250g znajdziemy 150  metrów sznurka. Cotton Macrame jest lekka i cienka. Nie ślizga się w palcach, a supełki  techniki jaką jest makrama, nie rozwiązują się. Bezrdzeniowy sznurek jest bardziej plastyczny w pracy, ale też wymaga jej więcej ze względu na jego cienkość. Utworzona robótka jest jednak dużo lżejsza, co jest niewątpliwie zaletą. Nadaje się również do tradycyjnego dziergania, na przykład do ciekawych poduszek, dywaników, podkładek czy torebek.

Zgodnie z zaleceniem producenta do dziergania z MTP Cotton Macrame używamy drutów 6-7mm oraz szydełka 4mm. Jednak można użyć mniejszych rozmiarów dla ściślejszej dzianiny, jeśli projekt tego wymaga.

Waga: 250g
Długość: 150m
Skład: 100% bawełna
Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu ze mną poprzez formularz  jeżeli w ofercie nie ma interesującego Cię artykułu lub jest go w niewystarczającej ilości.