Dostawa

UWAGA! W okresie przedświatęcznym najpewniejszym rozwiązaniem jest wybór firmy kurierskiej DPD.

Dostawa zamówień według regulaminów przewoźników realizowana jest do 14 dni roboczych za pośrednictwem Inpost, Pocztex 48 i DPD. Przeważnie jest to 1 dzień roboczy w przypadku Inpost oraz do 3 dni roboczych w przypadku Pocztexu. W okresie przedświątecznym czas może się niestety wydłużyć. Ze swojej strony dokładam wszelkich starań i monitoruje status przesyłek, by dotarły do Was jak najszybciej. W przypadku przedpłaty na konto lub szybkich płatności Payu koszt dostawy na terenie Polski to:

  • Kurier Inpost – 12 zł
  • Pocztex 48 – 13 zł
  • Kurier DPD – 15.00 zł

Opłata za wysyłkę za pobraniem na terenie kraju:

  • Kurier Inpost pobranie 14,50 zł
  • Pocztex 48 pobranie 18 zł
  • Kurier DPD Pobranie 18 zł

Możliwość wysyłki paczkomatem za 9,90 zł – w tym przypadku w uwagach do zamówienia wpisz numer paczkomatu.

Przy zamówieniach małogabarytowych wysyłka listem poleconym. Skontaktuj się ze mną, by ustalić koszty wysyłki:)

Przy zamówieniach powyżej kwoty 200 zł na terenie kraju dostawa jest darmowa.

Jeśli potrzebujesz wysyłki za granicę skontaktuj się ze mną.

Możliwy jest również darmowy odbiór osobisty po uprzednim kontakcie poprzez Formularz kontaktowy lub telefonicznym pod numerem +48533900827.

Czas kompletowania zamówienia to 2 do 3 dni, jeśli towar znajduje się w magazynie. Zwykle wysyłam jednak towar w 24 godziny po wpływie pieniążków na konto. Istnieje możliwość zamówienia towaru niedostępnego po kontakcie e-mailowym lub telefoniczny, wtedy czas kompletowania zamówienia uzależniony jest od czasu dostawy towaru przez hurtownię (przeważnie do 7 dni roboczych). W przypadku zorganizowanych promocji, np. Black Friday, czas wysyłki może ulec wydłużeniu (do 8 dni roboczych).